UF4003-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
UF4003-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF4003-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
Ngā Rauemi: UF4003-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF4003-TP
Tau Wae UF4003-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5364 pcs Pepa Raraunga UF4003-TP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40V Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-41 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 200V 1A Through Hole DO-41 I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz