UF4003-AP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
UF4003-AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF4003-AP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
Ngā Rauemi: UF4003-AP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF4003-AP
Tau Wae UF4003-AP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4547 pcs Pepa Raraunga UF4003-AP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40V Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-41 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 200V 1A Through Hole DO-41 I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UF4003 BK
UF4003 BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 200V 1A DO41
I roto i te taonga: 4446 pcs
Tikiake: UF4003 BK.pdf
RFQ
UF4003 TR
UF4003 TR
I roto i te taonga: 5227 pcs
Tikiake: UF4003 TR.pdf
RFQ
UF4003 R0G
UF4003 R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
Tikiake: UF4003 R0G.pdf
UF4003-M3/73
UF4003-M3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: UF4003-M3/73.pdf
UF4003-E3/53
UF4003-E3/53
Tikiake: UF4003-E3/53.pdf
UF4003 B0G
UF4003 B0G
Tikiake: UF4003 B0G.pdf
UF4003-G
UF4003-G
Kaihanga: Comchip Technology
Tikiake: UF4003-G.pdf
UF4003 R1G
UF4003 R1G
Tikiake: UF4003 R1G.pdf
UF4003-E3/73
UF4003-E3/73
Tikiake: UF4003-E3/73.pdf
UF4003 A0G
UF4003 A0G
Tikiake: UF4003 A0G.pdf
UF4003-E3/54
UF4003-E3/54