TSMBJ1005C-072
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
TSMBJ1005C-072 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSMBJ1005C-072
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 65V 400A DO-214AA
Ngā Rauemi: TSMBJ1005C-072.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSMBJ1005C-072
Tau Wae TSMBJ1005C-072 Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga THYRISTOR 65V 400A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5641 pcs Pepa Raraunga TSMBJ1005C-072.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 65V
Tuhinga o mua - Breakover 88V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa TSMBJ1005C072MSTR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 200pF