SMCJ8.5CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ8.5CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ8.5CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ8.5CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ8.5CA-TP
Tau Wae SMCJ8.5CA-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 307336 pcs Pepa Raraunga SMCJ8.5CA-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMC) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa SMCJ8.5CA-TPMSTR Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.2A Capacitance @ Frequency -