SMCJ1.5KE480A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ1.5KE480A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 408V 658V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ1.5KE480A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ1.5KE480A-TP
Tau Wae SMCJ1.5KE480A-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 408V 658V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127507 pcs Pepa Raraunga SMCJ1.5KE480A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 408V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 658V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 456V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMC)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A