SK5200AFL-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SK5200AFL-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK5200AFL-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO221AC
Ngā Rauemi: SK5200AFL-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK5200AFL-TP
Tau Wae SK5200AFL-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO221AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242752 pcs Pepa Raraunga SK5200AFL-TP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-221AC (SMA-FL) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-221AC, SMA Flat Leads Ētahi Ingoa SK5200AFL-TPMSCT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 200V 5A Surface Mount DO-221AC (SMA-FL) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK520C V6G
SK520C V6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 5A 200V DO-214AB
I roto i te taonga: 263711 pcs
Tikiake: SK520C V6G.pdf
RFQ
SK515C V7G
SK515C V7G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 5A 150V DO-214AB
I roto i te taonga: 132834 pcs
Tikiake: SK515C V7G.pdf
RFQ
SK520BTR
SK520BTR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 5A SMB
Tikiake: SK520BTR.pdf
SK520C V7G
SK520C V7G
Tikiake: SK520C V7G.pdf
SK520CHM6G
SK520CHM6G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO214AB
Tikiake: SK520CHM6G.pdf
SK520C M6G
SK520C M6G
Tikiake: SK520C M6G.pdf
SK515C V6G
SK515C V6G
Tikiake: SK515C V6G.pdf
SK515CHM6G
SK515CHM6G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AB
Tikiake: SK515CHM6G.pdf
SK515TR
SK515TR
Kaihanga: SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V SMB
Tikiake: SK515TR.pdf
SK515C R7G
SK515C R7G
Tikiake: SK515C R7G.pdf
SK520C R7G
SK520C R7G
Tikiake: SK520C R7G.pdf
SK515CHR7G
SK515CHR7G
Tikiake: SK515CHR7G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel