SK2150-LTP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SK2150-LTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK2150-LTP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AA
Ngā Rauemi: SK2150-LTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK2150-LTP
Tau Wae SK2150-LTP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 602277 pcs Pepa Raraunga SK2150-LTP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMB) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SK2150-LTPMSTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 150V 2A Surface Mount DO-214AA (SMB) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F 170pF @ 4V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK22-LTP
SK22-LTP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 2A SMB
I roto i te taonga: 708602 pcs
Tikiake: SK22-LTP.pdf
RFQ
SK215A M2G
SK215A M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AC
I roto i te taonga: 715789 pcs
Tikiake: SK215A M2G.pdf
RFQ
SK215ATR
SK215ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 2A SMA
Tikiake: SK215ATR.pdf
SK210A R3G
SK210A R3G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC