RB521S-30L2-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
RB521S-30L2-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB521S-30L2-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2TDFN
Ngā Rauemi: RB521S-30L2-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB521S-30L2-TP
Tau Wae RB521S-30L2-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2533141 pcs Pepa Raraunga RB521S-30L2-TP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 350mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato DFN1006-2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1006 Metric) Ētahi Ingoa RB521S-30L2-TPMSTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 125°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount DFN1006-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 10V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RB521S-30FTE61
RB521S-30FTE61
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
I roto i te taonga: 4586 pcs
Tikiake: RB521S-30FTE61.pdf
RFQ
RB521G-30HF
RB521G-30HF
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723
I roto i te taonga: 1091171 pcs
Tikiake: RB521G-30HF.pdf
RFQ
RB521S30,115
RB521S30,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523