PIC16F877-04/PQ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F877-04/PQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F877-04/PQ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F877-04/PQ
Tau Wae PIC16F877-04/PQ Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 44-MQFP (10x10)
Raupapa PIC® 16F RoHS Tūnga Tray
Te Whakaora Whakaora (trr) 4MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 14KB (8K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 44-QFP Oscillator Momo A/D 8x10b
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Waehanga Kaihanga PIC16F877-04/PQ
Whakaahua nui PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-MQFP (10x10) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8 Raraunga Raraunga 4 V ~ 5.5 V