PIC16F877-04/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F877-04/PT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F877-04/PT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F877-04/PT
Tau Wae PIC16F877-04/PT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 4MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 368 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)