PIC16F527-E/JP
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F527-E/JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F527-E/JP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20UQFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16F527-E/JP.pdf2.PIC16F527-E/JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F527-E/JP
Tau Wae PIC16F527-E/JP Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 89472 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F527-E/JP.pdf2.PIC16F527-E/JP.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 20-UQFN (3x3)
Raupapa PIC® 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Momo Momo Ratonga 1.5KB (1K x 12) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 20-UFQFN Exposed Pad Oscillator Momo A/D 8x8b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16F527-E/JP Whakaahua nui PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 20-UQFN (3x3)
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20UQFN Raraunga Raraunga SRAM 64 x 8
Raraunga Raraunga 2 V ~ 5.5 V Nui Rahi 68 x 8