PIC16F527-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F527-E/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F527-E/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16F527-E/ML.pdf2.PIC16F527-E/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1001 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F527-E/ML
Tau Wae PIC16F527-E/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 92389 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F527-E/ML.pdf2.PIC16F527-E/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-QFN (4x4)
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 68 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.5KB (1K x 12) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 17 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 64 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 20-QFN (4x4)