PIC16F1516T-I/SO
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F1516T-I/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1516T-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16F1516T-I/SO.pdf2.PIC16F1516T-I/SO.pdf3.PIC16F1516T-I/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1516T-I/SO
Tau Wae PIC16F1516T-I/SO Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 28-SOIC
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 14KB (8K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Oscillator Momo A/D 17x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16F1516T-I/SO Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 2.3 V ~ 5.5 V Nui Rahi 512 x 8