PIC16F1516T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1516T-I/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1516T-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F1516T-I/SS.pdf2.PIC16F1516T-I/SS.pdf3.PIC16F1516T-I/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1516T-I/SS
Tau Wae PIC16F1516T-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 20MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16F1516T-I/SS-ND
PIC16F1516T-I/SSTR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 17x10b