PIC12F1572-E/SN
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC12F1572-E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F1572-E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC12F1572-E/SN.pdf2.PIC12F1572-E/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F1572-E/SN
Tau Wae PIC12F1572-E/SN Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 117278 pcs Pepa Raraunga 1.PIC12F1572-E/SN.pdf2.PIC12F1572-E/SN.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 8-SOIC
Raupapa PIC® 12F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 3.5KB (2K x 14) Rahi Motu Ratonga LIN, UART/USART
Ko te poari 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Oscillator Momo A/D 4x10b, D/A 1x5b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC12F1572-E/SN Whakaahua nui PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 2.3 V ~ 5.5 V Nui Rahi 256 x 8