PIC12F1572-I/RF
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC12F1572-I/RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F1572-I/RF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Ngā Rauemi: PIC12F1572-I/RF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F1572-I/RF
Tau Wae PIC12F1572-I/RF Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 112453 pcs Pepa Raraunga PIC12F1572-I/RF.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 8-UDFN (3x3)
Raupapa PIC® 12F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 3.5KB (2K x 14) Rahi Motu Ratonga LIN, UART/USART
Ko te poari 8-UDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa PIC12F1572-IRF
Oscillator Momo A/D 4x10b, D/A 1x5b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga PIC12F1572-I/RF
Whakaahua nui PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 2.3 V ~ 5.5 V