P4KE400CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
P4KE400CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P4KE400CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 342V 548V DO41
Ngā Rauemi: P4KE400CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P4KE400CA-TP
Tau Wae P4KE400CA-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 342V 548V DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 563055 pcs Pepa Raraunga P4KE400CA-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 342V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 548V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 380V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-41 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa P4KE400CA-TPMSTR Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 750mA Capacitance @ Frequency -