MT60CB16T1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MT60CB16T1-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua MOD SCR/DIODE 60A 1600V T1
Ngā Rauemi: MT60CB16T1-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MT60CB16T1-BP
Tau Wae MT60CB16T1-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga MOD SCR/DIODE 60A 1600V T1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4158 pcs Pepa Raraunga MT60CB16T1-BP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 1.6kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 3V
Te hanganga Series Connection - SCR/Diode Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa MT60CB16T1-BPMS Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Te maha o nga SCR, Diodes 1 SCR, 1 Diode Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 60A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 1500A @ 50Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 250mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 150mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MT61K256M32JE-12:A TR
MT61K256M32JE-12:A TR
Kaihanga: Micron Technology
Whakaahuatanga: IC RAM 8G PARALLEL 1.5GHZ FBGA
I roto i te taonga: 3078 pcs
Tikiake: MT61K256M32JE-12:A TR.pdf
RFQ
MT608
MT608
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: TIP FOR MT1500
I roto i te taonga: 5943 pcs
Tikiake:
RFQ
MT60C16T1-BP
MT60C16T1-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: MOD SCR DUAL 60A 1600V T1
Tikiake: MT60C16T1-BP.pdf
MT604
MT604
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: TIP .060 SCREWDRIVER FOR MT1500
Tikiake:
MT606
MT606
Whakaahuatanga: TIP .016 CONICAL FOR MT1500
MT607
MT607
Whakaahuatanga: TIP BEVEL .020 FOR MT 1500
MT611
MT611
Whakaahuatanga: TIP .060 CHISEL FOR MT1500
MT61K256M32JE-12:A
MT61K256M32JE-12:A
Kaihanga: Micron Technology
Tikiake: MT61K256M32JE-12:A.pdf
MT617
MT617
Whakaahuatanga: TIP SMT BLADE .410 LONG FOR MT
I roto i te taonga: 568 pcs
MT614
MT614
Whakaahuatanga: TIP .100 CHISEL FOR MT1500
MT605
MT605
Whakaahuatanga: TIP .016 BENT CONICAL FOR MT1500
MT610
MT610
Whakaahuatanga: TIP SOLDER FOR MT1501 .200"X.35"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel