MT25C16T1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MT25C16T1-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua MOD SCR DUAL 25A 1600V T1
Ngā Rauemi: MT25C16T1-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MT25C16T1-BP
Tau Wae MT25C16T1-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga MOD SCR DUAL 25A 1600V T1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4322 pcs Pepa Raraunga MT25C16T1-BP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 1.6kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2.5V
Te hanganga Series Connection - All SCRs Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa MT25C16T1-BPMS Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Te maha o nga SCR, Diodes 2 SCRs Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 25A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 550A @ 50Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 200mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 150mA