MT160C16T2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MT160C16T2-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MT160C16T2-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua MOD SCR DUAL 160A 1600V T2
Ngā Rauemi: MT160C16T2-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MT160C16T2-BP
Tau Wae MT160C16T2-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga MOD SCR DUAL 160A 1600V T2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2050 pcs Pepa Raraunga MT160C16T2-BP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 1.6kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 3V
Te hanganga Series Connection - All SCRs Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa MT160C16T2-BPMS Tae Mahi -40°C ~ 130°C (TJ)
Te maha o nga SCR, Diodes 2 SCRs Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 160A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 5400A @ 50Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 400mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 150mA