MLESD12A-0402-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MLESD12A-0402-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLESD12A-0402-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 0402
Ngā Rauemi: MLESD12A-0402-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLESD12A-0402-TP
Tau Wae MLESD12A-0402-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
He Rahinga Kei te wātea 729891 pcs Pepa Raraunga MLESD12A-0402-TP.pdf
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa MLESD12A-0402-TPMSDKR
MLSEP12A-0402-TPMSDKR
MLSEP12A-0402-TPMSDKR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 12V Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric) Capacitance @ Frequency 0.3pF @ 1MHz