MIC68200-3.3YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC68200-3.3YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 3.3V 1A 10MLF
Ngā Rauemi: MIC68200-3.3YML-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC68200-3.3YML-TR
Tau Wae MIC68200-3.3YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 1A 10MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4745 pcs Pepa Raraunga MIC68200-3.3YML-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 2A Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 10-MLF® (3x3) Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 1A
Ko te poari 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC68200-3.3YML-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.3V @ 2A
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC68200-3.3YML-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1A 10-MLF® (3x3) Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 1A 10MLF
Nama - Whakaputa 3.3V Anei - Taiti (Min) 1