MIC68200-2.5YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC68200-2.5YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.5V 1A 10MLF
Ngā Rauemi: MIC68200-2.5YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC68200-2.5YML-TR
Tau Wae MIC68200-2.5YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.5V 1A 10MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64759 pcs Pepa Raraunga MIC68200-2.5YML-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V or Tracking
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MLF® (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF® PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1955-2
MIC68200-2.5YMLTR
MIC68200-2.5YMLTR-ND
MIC6820025YMLTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 10-MLF® (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA I teie nei - Quiescent (Iq) 15mA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power On Reset