MIC61300YMME
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC61300YMME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC61300YMME
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP
Ngā Rauemi: MIC61300YMME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC61300YMME
Tau Wae MIC61300YMME Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5252 pcs Pepa Raraunga MIC61300YMME.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 3.5A Momotuhi - Whakauru 1.1 V ~ 3.6 V
Tuhinga o mua - Breakdown 10-MSOP-EP Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Topology Whakahaere 3A
Ko te poari 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Ētahi Ingoa 1611-MIC61300YMME
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 0.15V @ 3A
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC61300YMME
Rautanga - Whakawhiti Positive Adjustable Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.5 V ~ 3 V 3A 10-MSOP-EP
Whakaahuatanga IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP Nama - Whakaputa 0.5 V ~ 3 V
Anei - Taiti (Min) 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC6211YM5-TR
MIC6211YM5-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 2.5MHZ SOT23-5
I roto i te taonga: 260825 pcs
Tikiake: MIC6211YM5-TR.pdf
RFQ
MIC61300YMME
MIC61300YMME
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LDO ADJ 3A 10MSOP
I roto i te taonga: 5252 pcs
Tikiake: MIC61300YMME.pdf
RFQ
MIC61300YMME-TR
MIC61300YMME-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 10MSOP