MIC61300-10YMME-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC61300-10YMME-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP
Ngā Rauemi: MIC61300-10YMME-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC61300-10YMME-TR
Tau Wae MIC61300-10YMME-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31917 pcs Pepa Raraunga MIC61300-10YMME-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC61300-10YMME TR
MIC61300-10YMME TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 3A 10-MSOP-EP Nama - Whakaputa 3A
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC61300
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC61300-10YMME
MIC61300-10YMME
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP