MIC5367-3.3YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5367-3.3YMT-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5367-3.3YMT-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF
Ngā Rauemi: MIC5367-3.3YMT-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5367-3.3YMT-TR
Tau Wae MIC5367-3.3YMT-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4422 pcs Pepa Raraunga MIC5367-3.3YMT-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 200mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 6-TMLF® (1.6x1.6) Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 6-UFDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1611-MIC5367-3.3YMT-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.18V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5367-3.3YMT-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF
Nama - Whakaputa 3.3V Anei - Taiti (Min) 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5367-3.3YMT-TR
MIC5367-3.3YMT-TR
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF