MIC5367-1.2YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5367-1.2YMT-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5367-1.2YMT-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6TMLF
Ngā Rauemi: MIC5367-1.2YMT-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5367-1.2YMT-TR
Tau Wae MIC5367-1.2YMT-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 303204 pcs Pepa Raraunga MIC5367-1.2YMT-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.38V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TMLF® (1.6x1.6) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-3723-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6)
I teie nei - Quiescent (Iq) 39µA Nama - Whakaputa 150mA