| Tau Wae | MIC5366-2.7YMT-TZ | Kaihanga | Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | IC REG LDO 2.7V 0.15A 4TMLF | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4696 pcs | Pepa Raraunga | MIC5366-2.7YMT-TZ.pdf |
| Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 | 200mA | Momotuhi - Whakauru | Up to 5.5V |
| Tuhinga o mua - Breakdown | 4-TMLF® (1x1) | Raupapa | - |
| RoHS Tūnga | Digi-Reel® | Topology Whakahaere | 150mA |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | Tuhinga o mua | 0.18V @ 150mA |
| Momo Tae | Surface Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Waehanga Kaihanga | MIC5366-2.7YMT-TZ | Rautanga - Whakawhiti | Positive Fixed |
| Whakaahua nui | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.7V 150mA 4-TMLF® (1x1) | Whakaahuatanga | IC REG LDO 2.7V 0.15A 4TMLF |
| Nama - Whakaputa | 2.7V | Anei - Taiti (Min) | 1 |