MIC5366-2.7YMT-TZ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5366-2.7YMT-TZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5366-2.7YMT-TZ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.7V 0.15A 4TMLF
Ngā Rauemi: MIC5366-2.7YMT-TZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5366-2.7YMT-TZ
Tau Wae MIC5366-2.7YMT-TZ Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.7V 0.15A 4TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4696 pcs Pepa Raraunga MIC5366-2.7YMT-TZ.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 200mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 4-TMLF® (1x1) Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC5366-2.7YMT-DKR
1611-MIC5366-2.7YMT-DKR-ND
1611-MIC5366-2.7YMT-TZDKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.18V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5366-2.7YMT-TZ Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.7V 150mA 4-TMLF® (1x1) Whakaahuatanga IC REG LDO 2.7V 0.15A 4TMLF
Nama - Whakaputa 2.7V Anei - Taiti (Min) 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5366-2.7YMT TR
MIC5366-2.7YMT TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.7V 150MA 4TMLF