| Tau Wae | MIC5319-2.85YML-TR | Kaihanga | Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | IC REG LDO 2.85V 0.5A 6MLF | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 90454 pcs | Pepa Raraunga | MIC5319-2.85YML-TR.pdf |
| Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 | 600mA | Momotuhi - Whakauru | Up to 5.5V |
| Tuhinga o mua - Breakdown | 6-MLF® (2x2) | Raupapa | - |
| RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) | Topology Whakahaere | 500mA |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | Tuhinga o mua | 0.2V @ 500mA |
| Momo Tae | Surface Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks | Waehanga Kaihanga | MIC5319-2.85YML-TR |
| Rautanga - Whakawhiti | Positive Fixed | Whakaahua nui | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 500mA 6-MLF® (2x2) |
| Whakaahuatanga | IC REG LDO 2.85V 0.5A 6MLF | Nama - Whakaputa | 2.85V |