MIC5319-2.8YD5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5319-2.8YD5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5319-2.8YD5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.8V 500MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5319-2.8YD5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
589 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5319-2.8YD5
Tau Wae MIC5319-2.8YD5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.8V 500MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67058 pcs Pepa Raraunga MIC5319-2.8YD5.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Bulk
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA TSOT-23-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 500mA