MIC5232-2.8YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5232-2.8YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5232-2.8YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.8V 10MA 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5232-2.8YML-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5232-2.8YML-TR
Tau Wae MIC5232-2.8YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.8V 10MA 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5178 pcs Pepa Raraunga MIC5232-2.8YML-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 - Momotuhi - Whakauru Up to 7V
Tuhinga o mua - Breakdown 6-MLF® (2x2) Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 10mA
Ko te poari 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC5232-2.8YML-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.1V @ 10mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5232-2.8YML-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 10mA 6-MLF® (2x2) Whakaahuatanga IC REG LDO 2.8V 10MA 6MLF
Nama - Whakaputa 2.8V Anei - Taiti (Min) 1