MIC5232-1.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5232-1.8YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5232-1.8YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 10MA 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5232-1.8YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5232-1.8YML-TR
Tau Wae MIC5232-1.8YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 10MA 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113296 pcs Pepa Raraunga MIC5232-1.8YML-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.3V @ 10mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-MLF® (2x2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad PSRR 55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5232-1.8YML TR
MIC5232-1.8YML TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 10mA 6-MLF® (2x2)
I teie nei - Quiescent (Iq) 3µA Nama - Whakaputa 10mA