MIC5206-3.6YMM
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5206-3.6YMM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5206-3.6YMM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5206-3.6YMM
Tau Wae MIC5206-3.6YMM Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89914 pcs Pepa Raraunga MIC5206-3.6YMM.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 - Momotuhi - Whakauru Up to 16V
Tuhinga o mua - Breakdown 8-MSOP Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 0.165V @ 150mA Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MIC5206-3.6YMM Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.6V 150mA 8-MSOP Whakaahuatanga IC REG LDO 3.6V 0.15A 8MSOP
Nama - Whakaputa 3.6V Anei - Taiti (Min) 1