MIC5206-3.6BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5206-3.6BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5206-3.6BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5206-3.6BMM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5206-3.6BMM-TR
Tau Wae MIC5206-3.6BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 88559 pcs Pepa Raraunga MIC5206-3.6BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5206-3.6BMM TR
MIC5206-3.6BMM TR-ND
MIC5206-3.6BMMTR
MIC5206-3.6BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 150mA