MIC2289-24YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2289-24YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2289-24YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF
Ngā Rauemi: MIC2289-24YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2289-24YML-TR
Tau Wae MIC2289-24YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61570 pcs Pepa Raraunga MIC2289-24YML-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 10V
Putanga - Whakaputa 24V Momo DC DC Regulator
Topology Step-Up (Boost) Pūrere Pūrere Whakarato 8-MLF® (2x2)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® Ētahi Ingoa 576-1731-2
MIC2289-24YMLTR
MIC2289-24YMLTR-ND
MIC228924YMLTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Yes Rautanga 1.2MHz
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 8-MLF® (2x2)
I teie nei - Whakaatu / Channel 750mA (Switch) Tau Wae Tuakiri MIC2289