MIC2289-15YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC2289-15YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2289-15YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF
Ngā Rauemi: MIC2289-15YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2289-15YML-TR
Tau Wae MIC2289-15YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 73197 pcs Pepa Raraunga MIC2289-15YML-TR.pdf
Momotuhi - Tīmata ake Step-Up (Boost) Tuhinga o mua - Breakdown 8-MLF® (2x2)
Momo DC DC Regulator Raupapa -
Mahinga Whakaaro 10V RoHS Tūnga Cut Tape (CT)
Ripa Tae - Raatau Rawa Backlight Ko te poari 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF®
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 1611-MIC2289-15YML-CT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Momo - Te Tohu Analog, PWM Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa te roa / te hohonu Yes Waehanga Kaihanga MIC2289-15YML-TR
Rautanga 1.2MHz Whakaahua nui LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 8-MLF® (2x2)
Te whakaheke 2.5V Whakaahuatanga IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF
Nama - Whakaputa 15V Whirihoranga Lead free
He raupapa ia IC 750mA (Switch)