MD50S16M4-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD50S16M4-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD50S16M4-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 50A 1600V M4 PACK
Ngā Rauemi: MD50S16M4-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD50S16M4-BP
Tau Wae MD50S16M4-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 50A 1600V M4 PACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3990 pcs Pepa Raraunga MD50S16M4-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.6kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.7V @ 150A
Hangarau Standard Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa MD50S16M4-BPMS Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Three Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 1600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 50A