MD240C16D2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD240C16D2-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD240C16D2-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE RECT 1600V 240A D2 PAC
Ngā Rauemi: MD240C16D2-BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD240C16D2-BP
Tau Wae MD240C16D2-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE RECT 1600V 240A D2 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1735 pcs Pepa Raraunga MD240C16D2-BP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.25V @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa MD240C16D2-BPMS Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 240A Chassis Mount Module I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 9mA @ 1600V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 240A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD2369B
MD2369B
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 2NPN 500MA 15V TO78-6
I roto i te taonga: 5074 pcs
Tikiake: MD2369B.pdf
RFQ
MD2721
MD2721
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH PLUNGER ASSMBLY
I roto i te taonga: 2168 pcs
Tikiake:
RFQ
MD250S16M3-BP
MD250S16M3-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 250A 1600V M3 PAC
Tikiake: MD250S16M3-BP.pdf
MD2369A
MD2369A
Whakaahuatanga: TRANS 2NPN 40V 0.5A TO-78
Tikiake: MD2369A.pdf
MD28-4-A
MD28-4-A
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 112W
I roto i te taonga: 640 pcs
Tikiake: MD28-4-A.pdf
Tikiake: MD2369.pdf
Whakaahuatanga: TRANS 2PNP 600MA 60V TO78-6