MD130S16M3-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD130S16M3-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD130S16M3-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 1600V 130A M3 PAC
Ngā Rauemi: MD130S16M3-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD130S16M3-BP
Tau Wae MD130S16M3-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 1600V 130A M3 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2815 pcs Pepa Raraunga MD130S16M3-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.6kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.8V @ 300A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato M3
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case M3 Ētahi Ingoa MD130S16M3-BPMS
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Three Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 1600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 130A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD1238X24B-FSR-CC-L5
MD1238X24B-FSR-CC-L5
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 5761 pcs
Tikiake: MD1238X24B-FSR-CC-L5.pdf
RFQ
MD15
MD15
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE MIDI-DIN 5PIN BLACK 15FT
I roto i te taonga: 2535 pcs
Tikiake: MD15.pdf
RFQ
MD1238X24B-FSR
MD1238X24B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Tikiake: MD1238X24B-FSR.pdf
MD160S16M3-BP
MD160S16M3-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1600V 160A M3 PAC
Tikiake: MD160S16M3-BP.pdf
MD15-6-A
MD15-6-A
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 90W