GBJL2002-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GBJL2002-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 1PHASE 200V 20A GBJ
Ngā Rauemi: GBJL2002-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GBJL2002-BP
Tau Wae GBJL2002-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 1PHASE 200V 20A GBJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120325 pcs Pepa Raraunga GBJL2002-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 200V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.05V @ 10A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato GBJ
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 4-SIP, GBJ Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V Through Hole GBJ I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A