GBJ35005-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBJ35005-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GBJ35005-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua IC RECT BRIDGE GPP 35A 50V GBJ
Ngā Rauemi: GBJ35005-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GBJ35005-BP
Tau Wae GBJ35005-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga IC RECT BRIDGE GPP 35A 50V GBJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76598 pcs Pepa Raraunga GBJ35005-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 50V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.05V @ 17.5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato GBJ
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SIP, GBJ Ētahi Ingoa GBJ35005-BPMS
GBJ35005BP
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBJ I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 35A