BZV55C9V1-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZV55C9V1-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZV55C9V1-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 500MW MINIMELF
Ngā Rauemi: BZV55C9V1-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZV55C9V1-TP
Tau Wae BZV55C9V1-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 500MW MINIMELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1580100 pcs Pepa Raraunga BZV55C9V1-TP.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato Mini MELF
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Ētahi Ingoa BZV55C9V1-TPMSTR
BZV55C9V1TP
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 9.1V 500mW ±6% Surface Mount Mini MELF I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 6.9V
Tau Wae Tuakiri BZV55C9V1
Ngā Hua e hāngai ana
BZV6-2RN18
BZV6-2RN18
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
I roto i te taonga: 1264 pcs
Tikiake: BZV6-2RN18.pdf
RFQ
BZV6-2RN2
BZV6-2RN2
I roto i te taonga: 1431 pcs
Tikiake: BZV6-2RN2.pdf
RFQ
BZV55C9V1
BZV55C9V1
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 9.1V DO213AA
Tikiake: BZV55C9V1.pdf
BZV55C9V1 L0G
BZV55C9V1 L0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 9.1V 500MW MINI MELF
Tikiake: BZV55C9V1 L0G.pdf
BZV6-2RN
BZV6-2RN
Tikiake: BZV6-2RN.pdf
BZV6-2RN-C
BZV6-2RN-C
Tikiake: BZV6-2RN-C.pdf
BZV55C9V1 L1G
BZV55C9V1 L1G