BZV55C5V1-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
BZV55C5V1-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZV55C5V1-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.1V 500MW MINIMELF
Ngā Rauemi: BZV55C5V1-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZV55C5V1-TP
Tau Wae BZV55C5V1-TP Kaihanga Micro Commercial Co
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.1V 500MW MINIMELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1753056 pcs Pepa Raraunga BZV55C5V1-TP.pdf
Putanga - Whakamotu 35 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown Mini MELF
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 500mW Ko te poari DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Ētahi Ingoa BZV55C5V1-TPMSTR
BZV55C5V1TP
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga BZV55C5V1-TP
Tae (Max) (Zzt) 5.1V Whakaahua nui Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount Mini MELF
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±6% Te Whirihoranga Diode 100nA @ 1V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.1V 500MW MINIMELF I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5V @ 200mA
Ngā Hua e hāngai ana
BZV55C62
BZV55C62
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 62V DO213AA
I roto i te taonga: 30048 pcs
Tikiake: BZV55C62.pdf
RFQ
BZV55C5V1 L1G
BZV55C5V1 L1G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 5.1V 500MW MINI MELF