BZT52C5V6T-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZT52C5V6T-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C5V6T-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 100MW SOD523
Ngā Rauemi: BZT52C5V6T-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C5V6T-TP
Tau Wae BZT52C5V6T-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 100MW SOD523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1986577 pcs Pepa Raraunga BZT52C5V6T-TP.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523
Raupapa - Mana - Max 100mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-79, SOD-523
Ētahi Ingoa BZT52C5V6T-TP-ND
BZT52C5V6T-TPMSTR
BZT52C5V6TTP
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 100mW ±7% Surface Mount SOD-523
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2V Tau Wae Tuakiri BZT52C5V6