ATMEGA64-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA64-16MUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA64-16MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QFN
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA64-16MUR.pdf2.ATMEGA64-16MUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA64-16MUR
Tau Wae ATMEGA64-16MUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 15805 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA64-16MUR.pdf2.ATMEGA64-16MUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-QFN (9x9)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATMEGA64-16MURCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 53
Rae EEPROM 2K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)