ATMEGA640-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA640-16AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA640-16AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
Ngā Rauemi: ATMEGA640-16AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA640-16AUR
Tau Wae ATMEGA640-16AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 14881 pcs Pepa Raraunga ATMEGA640-16AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 100-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA640-16AUR-ND
ATMEGA640-16AURTR
ATMEGA64016AUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 86
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 4K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 16x10b