| Tau Wae | ATMEGA3290P-20AUR | Kaihanga | Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 17243 pcs | Pepa Raraunga | ATMEGA3290P-20AUR.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | FLASH | Tuhinga o mua - Breakdown | 100-TQFP (14x14) |
| Raupapa | AVR® ATmega | RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | 20MHz | E hiahia ana | Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT |
| Momo Momo Ratonga | 32KB (16K x 16) | Rahi Motu Ratonga | SPI, UART/USART, USI |
| Ko te poari | 100-TQFP | Ētahi Ingoa | ATMEGA3290P-20AUR-ND ATMEGA3290P-20AURTR ATMEGA3290P20AUR |
| Oscillator Momo | A/D 8x10b | Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pūnaha Mahi | AVR | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 16 Weeks | Waehanga Kaihanga | ATMEGA3290P-20AUR |
| Whakaahua nui | AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) | Whakaahuatanga | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP |
| Raraunga Raraunga SRAM | 1K x 8 | Raraunga Raraunga | 2.7 V ~ 5.5 V |