ATMEGA3290P-20AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
ATMEGA3290P-20AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA3290P-20AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Ngā Rauemi: ATMEGA3290P-20AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA3290P-20AUR
Tau Wae ATMEGA3290P-20AUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 17243 pcs Pepa Raraunga ATMEGA3290P-20AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 100-TQFP (14x14)
Raupapa AVR® ATmega RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 32KB (16K x 16) Rahi Motu Ratonga SPI, UART/USART, USI
Ko te poari 100-TQFP Ētahi Ingoa ATMEGA3290P-20AUR-ND
ATMEGA3290P-20AURTR
ATMEGA3290P20AUR
Oscillator Momo A/D 8x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga ATMEGA3290P-20AUR
Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Raraunga Raraunga SRAM 1K x 8 Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V