ATMEGA329-16AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA329-16AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA329-16AUR
Tau Wae ATMEGA329-16AUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4891 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 64-TQFP (14x14)
Raupapa AVR® ATmega RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Te Whakaora Whakaora (trr) 16MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 32KB (16K x 16) Rahi Motu Ratonga SPI, UART/USART, USI
Ko te poari 64-TQFP Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA329-16AURTR
Oscillator Momo A/D 8x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga ATMEGA329-16AUR
Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Raraunga Raraunga SRAM 1K x 8 Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V